Kolik je hodin?Image
Omlouvám se, ale kvůli dočasné pozastavenosti nespřáteluju. Taky nebudu odpovídat na komentáře, ptž jak jste si mohli všimnout, jsem neaktivní :D

------------------------------------------------

Leden 2009

Bleach-The DiamondDust Rebellion

31. ledna 2009 v 17:50 | já |  Anime filmy-CZ

Odkaz tady....

Snad se vám to bude líbit...

Bleach Memories of Nobody

30. ledna 2009 v 20:27 | já |  Anime filmy-CZ

odkaz tady....

Ať se vám to líbí...

Chibi Rukia

28. ledna 2009 v 17:48 | já |  Rukia Kuchiki

XD....JEJ

28. ledna 2009 v 17:35 | já
Ehm...jak začít. No. Chtěla bych sem dát TOPlist (říká se tomu tak, ne??) Jenže newím kam to mám dát. Omlouvám se za svou "SUPER"inteligenci. Nemohl by mi někdo poradit jak na to? Napište třeba do komentářů nebo do "zpráva autorovi" nebo na e-mail: online.konoha@seznam.cz. Předem dík.

Jaký mám přidat anime?

24. ledna 2009 v 15:17 | já
Napadlo mě, že bych mohla přidat další rubriky o nějakým anime. Já vím, že tady toho ještě moc není ale stejně. Tak pls hlásněte v anketě jaký anime mám přidat. Thanks. Čaw

Inuyasha jako malý

17. ledna 2009 v 15:21 | já


Někdo škrtí Kagome

17. ledna 2009 v 15:13 | Akyo-chan |  Inuyasha obrázky
Nebo se škrtí sama?


Dark Inuyasha

17. ledna 2009 v 15:06 | já
Tak tady mu to moooc sluší.


Moje přezdívka

16. ledna 2009 v 20:25 | já
Všimla jsem si, že skoro na každým blogu má majitel/ka svou přezdívku. Takže jsem si vymyslela svou. Budu se jmenovat Akyo Hazarashi. Do komentářů se budu podepisovat jako Akyo-chan.Pls nekopírujte moje jméno, ani se za mě navydávejte.Dík moc. Tady nějaký mý obrázky. Tím myslím vzhledu, který patří k tomu jménu.


black.jpg Black Anime Girl image by Tena-chan48


Jo a jestli budete kopírovat, tak se zdrojem.

Nemyslete si, že jsem to zkopla

14. ledna 2009 v 23:44 | já
Ahoj. Nemyslete si pls, že ty věci v rubrice -Inuyasha příběh- jak je tam víc verzý, že jedna je moje a jiný jsou zkopnutý. Všechny jsem psala já, jenže promazávám starý blog a přišla mi škoda ty články vyhodit. Prostě já, no.
Tak dík za pochopení.
čaw


O "Inuyashovi" trochu jinak

14. ledna 2009 v 23:38 | já |  Inuyasha příběh
Kagome je normální dívka s normálními problémy středoškolačky. Nemá však tušení, že je reinkarnací Kikyo mocné miko ze starého Japonska, která zemřela kvůli drahokamu, "Shiko no Tama"(Drahokam Čtyř Duší). Kagome bydlí se svou rodinou ve starém chrámu, co spravuje její dědeček, který neustále vykládá historky o démonech a kouzlech. Tomu však Kagome nevěří až do okamžiku, než jí vtáhne jeden démon do studny, která jí přenese do starého Japonska, tam získá Shiko no Tama který s ní byl spojen. Kagome narazí na spícího polo-démona Inuyashu, který byl uspán Kikyo protože, se chtěl zmocnit Shiko no Tama, aby se stál plnohodnotným démonem. Dojde k situaci kdy je napadena démonem a nezbývá jí nic jiného než osvobodit Inuyashu. Krátce poté se však Shiko no Tama při souboji s démony roztříští na mnoho malých střepů a rozletí se do všech směrů. A tak se vydává Kagome a Inuyasha na pouť za zlomky střípků Drahokamu Čtyř Duší.

Kikyo a Kagome

14. ledna 2009 v 23:36 | já |  Inuyasha obrázky


Tady je ještě něco

14. ledna 2009 v 23:33 | já |  Inuyasha příběh
Inuyasha
Inuyasha je psí polodémon jehož matka byla princezna Izayoy a jeho otec byl velmi silný psí démon Inuya-Taishou, také má staršího bratra Sesshoumaru, který je však úplným démonem a Inuyashou pohrdá. Inuyasha je velmi popudlivý, občas nepřiměřený ale také dokáže být přátelský a milý. Jeho jediným cílem je stát se pomocí drahokamu v úplného démona a při té příležitosti zabít Naraka. Inuyasha se stává při prvním dnu úplňku člověkem ale pouze na tuto noc. Dokáže se také proměnit v úplného démona ale to pouze tehdy pokud je na konci svých sil a je téměř na pokraji smrti a pokud nemá u sebe svůj meč Tettsaigu, který zdědil po svém otci. I když to Inuyasha nedává najevo je zjevné, že miluje Kagome a nikdy by nedovolil aby jí bylo ublíženo, stejně tak jako jeho přátelům. Inuyasha velmi miloval svou matku a proto nemá rád když si jí Sasshoumaru dobírá. Na rozdíl od bratra nepoznal svého otce což ho velmi mrzý jelikož jeho otec zemřel při obraně jeho a jeho matky.
Inuyasha ze začátku používal pouze útoky jeho drápů Sankon-Tesou (obyčejný útok drápy avšak velmi silný), Hijin-Tessou je to vlastně rozšířený útok Sankon-Tesou ale je zapotřebý k němu mít drápy namočené v krvi.
Dále Inuyasha používá útoky pomocí Tettsaigy.
Kaze-no-Kizu (Větrný šrám)- je to původní útok Tettsaigy který způsobý jakýsy větrný šrám, díky nemuž se z Tetsaigy linou třy dlouhé silné výboje, které mají neuvěřitelnou sílu.
Bakuryuuha (Zpětná vlna) - je to vrcholná technika Tettsaigy díky níž lze odrazit útok a nepřítele, doslova se omotá větrný vír okolo nepřítelova útoku a vrhne ho to zpět na něj i se silou Bakuryuuha.
Rudá Tettsaiga - tuto techniku si Tettsaiga přivlatnila po zničení jednoho mocného démona, je to vlastně Tettsaiga akorát že její čepel se zbarví do ruda a to jí dává větší sílu.
Kongosouuha (Diamantové ostří)- tuto techniku také Tettsaiga získala pomocí zničení silnějšího démona. Po jeho vyvolání se na čepeli oběví spousty diamantových střepů a ty pak pomocý vrhu Tettsaigy Inuyasha vrhá kam je potřeba a jelikož je diamant nejtvrdší surovina prorazí cokoli.