Kolik je hodin?Image
Omlouvám se, ale kvůli dočasné pozastavenosti nespřáteluju. Taky nebudu odpovídat na komentáře, ptž jak jste si mohli všimnout, jsem neaktivní :D

------------------------------------------------

Tady je ještě něco

14. ledna 2009 v 23:33 | já |  Inuyasha příběh
Inuyasha
Inuyasha je psí polodémon jehož matka byla princezna Izayoy a jeho otec byl velmi silný psí démon Inuya-Taishou, také má staršího bratra Sesshoumaru, který je však úplným démonem a Inuyashou pohrdá. Inuyasha je velmi popudlivý, občas nepřiměřený ale také dokáže být přátelský a milý. Jeho jediným cílem je stát se pomocí drahokamu v úplného démona a při té příležitosti zabít Naraka. Inuyasha se stává při prvním dnu úplňku člověkem ale pouze na tuto noc. Dokáže se také proměnit v úplného démona ale to pouze tehdy pokud je na konci svých sil a je téměř na pokraji smrti a pokud nemá u sebe svůj meč Tettsaigu, který zdědil po svém otci. I když to Inuyasha nedává najevo je zjevné, že miluje Kagome a nikdy by nedovolil aby jí bylo ublíženo, stejně tak jako jeho přátelům. Inuyasha velmi miloval svou matku a proto nemá rád když si jí Sasshoumaru dobírá. Na rozdíl od bratra nepoznal svého otce což ho velmi mrzý jelikož jeho otec zemřel při obraně jeho a jeho matky.
Inuyasha ze začátku používal pouze útoky jeho drápů Sankon-Tesou (obyčejný útok drápy avšak velmi silný), Hijin-Tessou je to vlastně rozšířený útok Sankon-Tesou ale je zapotřebý k němu mít drápy namočené v krvi.
Dále Inuyasha používá útoky pomocí Tettsaigy.
Kaze-no-Kizu (Větrný šrám)- je to původní útok Tettsaigy který způsobý jakýsy větrný šrám, díky nemuž se z Tetsaigy linou třy dlouhé silné výboje, které mají neuvěřitelnou sílu.
Bakuryuuha (Zpětná vlna) - je to vrcholná technika Tettsaigy díky níž lze odrazit útok a nepřítele, doslova se omotá větrný vír okolo nepřítelova útoku a vrhne ho to zpět na něj i se silou Bakuryuuha.
Rudá Tettsaiga - tuto techniku si Tettsaiga přivlatnila po zničení jednoho mocného démona, je to vlastně Tettsaiga akorát že její čepel se zbarví do ruda a to jí dává větší sílu.
Kongosouuha (Diamantové ostří)- tuto techniku také Tettsaiga získala pomocí zničení silnějšího démona. Po jeho vyvolání se na čepeli oběví spousty diamantových střepů a ty pak pomocý vrhu Tettsaigy Inuyasha vrhá kam je potřeba a jelikož je diamant nejtvrdší surovina prorazí cokoli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama