Kolik je hodin?Image
Omlouvám se, ale kvůli dočasné pozastavenosti nespřáteluju. Taky nebudu odpovídat na komentáře, ptž jak jste si mohli všimnout, jsem neaktivní :D

------------------------------------------------

Únor 2009

Kon "životopis"

3. února 2009 v 21:13 | akyo-chan |  Kon

Kon není člověk, vlastně jej ani nemusíme považovat za duši, protože se jedná o modifikovanou duši, duši uměle vytvořenou pro boj s hollowy. Ichiga doprovází od okamžiku, kdy poprvé ovládne jeho tělo - původně bylo myšleno, že zastoupí Ichiga v jeho těle tak, aby nikdo nic nepoznal (Ichigo se v tu chvíli někde poflakoval jako shinigami). Bohužel Kon má vlastní hlavu a jediné, co ho zajímá, jsou holky. Jelikož v podobě tablety se mu nelíbí, našel mu Ichigo jiné "tělo" - plyšáka - ne, že by z něj byl tedy Kon nějak extrémně nadšený.

Yamada Hanatarou

2. února 2009 v 23:02 | akyo-chan |  Shinigami
Jde o člena 4.divize. Jde o vcelku komickou postavu, která je ale odhodlaná bojovat pro správnou věc. Hanatarou a jeho divize se vyznají dobře v kanalizaci, protože jejich skupina je neslabší, tak musí čistit kanalizace xD Sám Hanatarou má dobré srdce a to dokázal při záchraně Rukii kdy pomohl Ichigovi a Ganjou =D

Uhana Retsu "životopis"

2. února 2009 v 23:00 | akyo-chan |  Shinigami
Jméno: Uhana Retsu
Hodnost: Kapitán
Výška: 159 cm
Váha: 45 kg
Narozena: 21.dubna
Zanpakuto:
Shikai: Minatzuki
oživení - Neznámé
Obrovská bytost v podobě paprskovité ryby se dokáže zhmotnit přímo z rukojeti meče. Vnitřek jejího žaludku má léčivé schopnosti.
Bankai: Neznámý
Charakter: Poprvé se s Unohanou Retsu setkáváme na schůzi kapitánů shromážděné Yamamotem. Nicméně zde nic neříká. Poté ji můžeme spatřit, když Aizen Sousuke zemře. V té chvíli si s Komamurou Sajinem a Tousenem Kanamem ověřuje, že Aizen je skuteně mrtvý. Potom je Yamada Hantaro "polapen" Ukitakem Jyuushiro a přiveden před Unohanu pro rozsudek. I přes Ukitakeho přímluvu se rozhodne Hanatara uvěznit, protože patří do čtvrté divize a má vlastní hodnost a je zodpovědný za škody, které nadělal.
Jako hlava léčitelské divize je Unohana díky svým hojivým schopnostem legendou, což se ukáže především těsně po souboji Abaraie Renjiho a Kuchiki Byakuyi, když Renji prohraje po prvním použití svého bankaie. Podaří se jí zachránit Renjiho od jisté smrti, čímž zpozdí svůj příchod k Soukyoku, kde se koná poprava Kuchiki Rukii.
Koketsu Isane, její zástupkyně, dává najevo svůj zármutek nad tím, že Yamamoto lhal Rukie o propuštění ryoky, a právě v tomto okamžiku dorazí Unohana a řekne jí, že pokud jí to pomůže odpočívat v pokoji, pak i taková lež je lepší než nic.
Potom, co Ichigo zničí Soukyoku a započne svůj souboj s Kuchiki Byakuyou, všichni kapitáni zamíří někam bojovat. Unohana pak vyvolá Minazuki, i když není vidět, jak, a zachrání všechny ty, co byli během bitvy zraněni. Když dorazí do zdravotního střediska, požádá Minazuki, aby každého položil, ukryje ho zpět do svého meče a řekne členům divize, ať nechají zraněné po nějakou dobu uvnitř. Poté vyzve Isane, aby ji následovala do centra 46.
Dorazí akorát včas, aby spatřily Aizena, jak právě porazil Hitsugayu Toushiro. Poté se ohlásí slovy "Kapitáne Aizene. Ne, již nemáš právo zvát se kapitánem, zrádče, Aizene Sousuke." Aizen odvětí "Domo" (což je zavádějící, protože domo může znamenat ahoj nebo děkuji) a zeptá se Unohany, jestli se jí tak jednoduše podařilo uhodnout, že je právě tam.
Když mu Unohana sdělí, že prostory centra 46 byly jediným místem, kde se mohl bezpečně ukrýt a proto vytvořil napodobeninu svého mrtvého těla. Na to Aizen poukáže na dvě chyby v jejím řešení. Za prvé, nebyl tu, aby se ukryl. Za druhé, nevytvořil žádnou napodobeninu mrtvého těla. Pravdu se dozvídáme hned, jak vyvolá Kyoukasuigetsu před Unohaninýma očima a ukáže jí tu svoji "napodobeninu".
Pak vypráví Unohaně o schopnosti své zanpakutau, absolutní hypnóze, a o tom, že s ním je ve spojení ještě jeden kapitán, Tousen. On a Ichimaru Gin se pak přemístili na kopec Soukyoku. Unohana okamžitě přikáže Isane, aby vypátrala, kam přesně se přemístil. Když se jí to konečně podaří, Unohana jí nařidí, aby každého včetně ryoků informovala o zradě Aizena, zatímco ona se bude věnovat Hitsugayovi a Hinamori Momo.
Když se ujistí, že ani jeden z nich není ve smrtelném nebezpečí, nechá je na starosti Isane a vyrazí k Soukyoku, kde řekne Yasochikovu Iemurovi, že v tuto chvíli není důležité polapit ryoky. Poté se snaží uklidnit Kuchiki Byakuyu a mírně mu naznačí, že na sebe byl příliš přísný. Na Byakuyovo požádání pak zavolá Rukiu a tím je záhada kolem Byakuyova chladného přístupu vyřešena.
Po tomto incidentu zastaví Unohana dva členy jedenácté divize, kteří se snažili vyvolat zmatek ve zdravotnickém středisku čtvrté divize. Také se snaží, aby si Hitsugaya a Hinamori, která je stale v bezvědomí, mohli v klidu promluvit, na to on však odpoví: "V tom stavu, v jakém se nyní nacházím, jí nemám co říct."
Unohana má charakter jakési "matky Soul Society", milý a hřejivý, který se odráží I v jejím vzhledu. Její léčivé schopnosti se nezapřou. I její smysl pro povinnost je velmi silný, projeví se například, když pošle Hantara do vězení a také když Isane pronásleduje Abaraie Renjiho, který prchá s Rukiou. Se slušností dává všem tiše najevo, že i když je povětšinu času velmi mírná, její slova by se neměla brát na lehkou váhu. Nikdo tuto skutečnost nepopřel, neboť ona je nepostradatelnou součástí Soul Society a třinácti divizí.

Rukia Kuchiki "životopis"

2. února 2009 v 22:56 | akyo-chan |  Rukia Kuchiki

Kuchiki Rukia
Datum narození: 4.února
Výška 144cm
Váha: 33kg
Charakter: Rukia prišla do světa lidí plnit svoji práci Shinigami. Likvidovat hollow a posílat Plusky(čisté duše) do Soul Socienty. Při pronásledovaní jednoho z hollows se Kuchiki Rukia potkala s Kurosaki Ichigem. Když zjistí, že Ichigo je schopný ji vidět, vysvětlí mu kdo je Shinigami, hollow a všechno co se týká Soul Socienty. Potom na ně zaútočí Hollow a Rukia je vážně zraněná. Předá svoje schopnosti Ichigovi tím, že mu Zanpakuto probodne hrudník. Ichigo zlikviduje Hollow a zachrání svoji rodinu. Rukia se po tomto incidentu nemůže vráti zpět do Soul Socienty, proto se přesune do těla gigaj a zůstáva ve světě s Ichigom (chodí s ním do školy) a pomáhá mu v soubojích s hollows. Po čase si pro ni ze Soul Socienty přijdou a tak začíná příběh...

Ichigo Kurosaki "životopis"

2. února 2009 v 22:48 | akyo-chan |  Ichigo Kurosaki

Kurosaki Ichigo
věk : 15 let
výška : 174 cm
váha : 61 kg
narozeniny : 7.července
krevní skupina : AO
povolání : Student/shinigami
charakter: Ichigo je normální kluk akorát ve svém životě měl něco navíc vidí duchy, kteří ho někdy o něco žádají, v životě mu to nevadí. Má velice bojovnou a průbojnou povahu a taky je dost tvrdohlavý :D njn hlavní postava :D jeho povaha se může malinko schodovat s Renjiho, oba jsou obrovský optimisti, kteří doufají vždy ve vítěztví, ale někdy se to prostě nepovede. V lidském světě žije Ichigo se svým otcem a svýmy dvěmy sestrami. Matku ztratil tuším před 6 lety (nevím to jistě) do chvíle než mu Rukia řekla, že jeho matku zabil hollow. Dříve si pokládal její smrt za svoji vinu, ale teď když ví, že to udělal hollow, tuším, že se mu trochu ulevilo.

Sourozenci =)

2. února 2009 v 22:38 | já |  FMA obrázkyTady to Edovi moooc sluší....(skoro bych ho nepoznala)

Alex Louis Armstrong

2. února 2009 v 22:31 | já |  Alchymisti
Alex Louis Armstrong je majorem v armádě a svou znalost alchymie skvěle kombinuje se svými fyzickými proporcemi. Byl přidělen jako stráž bratrům Elricovým před Scarem. Je to velice schopný protivník, bohužel je pak převelen pod F. Archera a bude muset bojovat proti svým přátelům. Je to člen rodiny Armstrongů a jako takový umí všechny tajné techniky, které se v ní "dědí". Jeho vlastnost: neustále se chlubí svými svaly...=)

http://mangajeux.free.fr/manga/dossier/dossier_fma/armstrong.jpg

http://www.absoluteanime.com/fullmetal_alchemist/thumbs/_alex.jpg

http://i5.photobucket.com/albums/y167/JaWdn5/LouisAlexArmstrong.jpg
Chudák Ed...=)

Winri Rockbell

2. února 2009 v 22:26 | já |  Winri Rockbell
Winry je kamarádka kluků už od dětství. Zatím je jejím úkolem se hádat s Edem
a opravovat mu jeho kibernetické končetiny... Je totální blázen do mechaniky XD.
Když vidí nějakou mechaniku musí ji ihned rozmontovat (většinou ji už nedokáže spravit...) Je pro Eda a Ala jako součást rodiny...


Alphonse Elric "životopis"

2. února 2009 v 22:19 | akyo-chan |  Alphonse Elric
http://www.freewebs.com/metalalchemist/Alphonse%20Elric.jpg

Jméno:
Alphonse Elric


Al je o rok mladší než Ed (myslím). Má kaštanově hnědé oči a medové vlasy. Je to dobrák od kosti. Naprosto důvěřuje svému staršímu bratrovi Edwardovi. Občas je ale smutný, že musí být zamčený v brnění.
Je to také alchymista, i když zatím ne tak dobrý jako Ed.
Když byli malí, jejich učitelkou alchymie byla Izumi.
Al je trochu naivní, ale hodný.
Dokáže Eda vždycky podpořit, když je na dně nebo když si není něčím jistý. Mají společnou kamarádku , Winry Rockbellovou.
Bohužel při přivolávání jeho duše do brnění ztratil vzpomínky...

Edwar Elric "životopis"

2. února 2009 v 21:40 | já |  Edward Elric
http://i250.photobucket.com/albums/gg245/kisa_chan_2008/elric.jpg

Jméno:
Edward Elric

Věk: V průběhu seriálu se mění, na začátku je mu 12, na konci 15

Ed je hlavní postava seriálu. Typický je pro něj jeho červený kabát s černým znakem na zádech. Je to jeden ze dvou alchymistů, kteř dokážou používat alchymii bez transmutačních kruhů - on a jeho učitelka Izumi.
Ed má medové oči a blond vlasy, které vždycky nosí v copánku - až na nějaké momenty, kdy je má rozpuštěné (to bývá většinou tehdy, když ho hospitalizují po nějaké bitvě). Chvílemi je to dost emotivní člověk - často se vzteká (když mu někdo nadává kvůli výšce), napodobuje ostatní (hlavně Mustanga xD ), ale i brečí.
Edward nesnáší, když se mu někdo posmívá kvůli jeho výšce. Je doslova alergický, když mu někdo říká "prcku" nebo "skrčku".
Jak je už řečeno v Příběhu, Edward se snažil oživit svojí mámu a přišel při tom o nohu a o ruku - jenže mu to není vždycky jen na škodu. Dokáže svou mechanickou ruku proměnit na čepel, která se mu při bojích skvěle hodí.
Edův velký rival je jeho nadřízený Roy Mustang. Ed ho jednou vyzval na "malý" souboj, přičemž zdemolovali celé "nádvoří" hlavní budovy armády a pár přihližejících.
Edův cíl je najít kámen mudrců, aby mohl vrátit skutečnou tělesnou schránku svému mladšímu bratrovi Alovi. Jeho dobrou kamarádkou je Winry Rockbell (pozor! Není do ní zamilovaný, bere jí jako starší sestru!). Ed taky v normálních dílech nenávidí svého otce, že je opustil (taky si myslí, že kvůli němu jeho matka umřela...Prostě když viděla Eda s Alem jak si hrají s alchymií, tak si vzpoměla na svého manžela a asi se utrápila...). Ve filmu Full metal alchemist-Dobyvatel Shambally má Ed s otcem lepší vztah.

Trestanec

2. února 2009 v 18:24 | akyo-chan
Ahoj, nemohla sem si pomoct, takže jsem to sem musela dát. Doufám, že se vám to bude líbit...

Trestanec
Trestanec utekl z věznice, kde byl zadržen po celých 15 let. Při útěku
narazí na dům a vloupá se do něj. V posteli najde mladý manželský pár.
Vytáhne muže, sváže ho na židli a přiváže ženu k posteli. Na to na
manželku vylezl, políbil ji na krk, pak vstal a odešel do koupelny. Když je v
koupelne, muž říká své žene:

"Poslouchej, tenhle chlápek je vězeň, podívej se na jeho oblečení! Nejspíš
strávil dlouhou dobu ve věznici a roky neměl ženskou. Viděl jsem, jak Tě
políbil na krk. Jestli chce sex, nevzpouzej se, nestěžuj si, jenom dělej,
co Ti řekne, uspokoj ho. Tenhle chlap musí bejt nebezpečnej, jestli se
naštve, zabije nás oba! Buď silná, miláčku. Miluji Tě."


Žena odpovídá:

"Nelíbal mě na krk. Šeptal mi do ucha. Řekl mi, že si myslí, že seš vážně
sexy a zeptal se mně, jestli máme v koupelně nějakou vazelínu... Buď
silný, miláčku. Taky Tě miluji..."